Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Голубецька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04328772) був реорганізований і увійшов до складу Крижопільської громади

Перевірки

Повідомлення про початок проведення перевірок згідно із Законом України "Про очищення влади"

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» районна рада  інформує про те, що розпочато перевірку стосовно:

№ з/п П.І.Б. особи, щодо якої здійснюється перевірка Посада

Дата початку та результат перевірки

1.

Армашула Сергій Анатолійович

заява/декларація

спеціаліст-землевпорядник Голубецької сільської ради

18.11.2016

Результат проведення перевірки

2.

Григораш Ростислав Анатолійович

заява/декларація