Склад виконавчого комітету Голубецької сільської ради

1. Коваль Олег Володимирович,  сільський голова – голова виконавчого     комітету.
  2. Сатановська Валентина Миколаївна, секретар сільської ради – секретар виконавчого комітету.
  3. Резнік  Іван  Іванович, завсклад СТОВ «Кряж і К» – заступник голови з виконавчої роботи.
  4. Рябий Анатолій Степанович, директор філії ВЦЕРС УІЕСР  – член виконкому.
  5. Калач Володимир Броніславович,  учитель Крижопільскої СЗШ І-ІІІ ст. –  член виконкому.
  6. Гжебінський Юрій Владиславович, голова фермерського господарства «Гжебінський Ю.В.» – член виконкому.
  7. Предоляк Віталій Іванович, заступник директора ПП «Поділля – Аргохімсервіс» смт Вапнярка – член виконкому.
  8. Рудь Ольга Іванівна, пенсіонер за віком – член виконкому.
  9. Гжимайло Оксана Миколаївна, начальник фінансово – господарського відділу, головний бухгалтер фінансового управління Крижопільської РДА – член виконкому.