Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Голубецька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04328772) був реорганізований і увійшов до складу Крижопільської громади

Депутатський корпус Голубецької сільської ради

1. Демченко Людмила Миколаївна – економіст, ДП Крижопільське лісове господарство.
  2. Предоляк Надія Василівна – бухгалтер, Приватне підприємство «Наталі».
  3. Колеснік Марія Василівна - діловод, Голубецька сільська рада.
  4. Бойко Ірина Михайлівна – учитель початкових класів, Голубецька СЗШ І-ІІст.
  5. Вовчок Сергій Григорович – директор школи, Голубецька СЗШ І-ІІст.
  6. Каїта Валентина Миколаївна – в.о.зав.Голубецької амбулаторії ЗПСМ.
  7. Гжимайло Владислав Вікентійович – заступник директора  оліє пресового заводу,  «Авіс» ТОВ.
  8. Діброва Надія Яківна – рахівник-касир, Голубецька сільська рада.
  9. Сатановська Валентина Миколаївна – секретар сільської ради, Голубецька сільська рада.
  10. Каїта Василь Павлович – директор ТОВ «Сокіл».
  11. Задорожнюк  Володимир Петрович – інженер-інспектор ГТС, Гайсинський МВУПО України у Вінницькій області.
  12. Гурмач Микола Іванович – державний фітосанітарний інспектор, Державна фітосанітарна інспекція.
  13. Семенишин Олександр Васильович – безробітний.
  14. Кленова Тетяна Нестерівна – безробітна.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування